Archief

    Nog een kleine drie weken en dan is het over en uit met de korte carrière van Cheyenne Löhnen in GTST. Maar het geld moet blijven rollen, dus melkt de ‘internationale ster’ haar onlangs gestarte acteercursus verder uit.

    Cheyenne Löhnen, die zichzelf internationaal model, actrice, brandingspecialist, podcastmaker én acteerdocente noemt, verbaasde vorige maand vriend en vijand met haar acteercursus.

    Het acteer-cv van de 28-jarige, die deze maand voor het laatst in GTST te zien is, stelt vooralsnog weinig voor. Toch is volgens haar de tijd rijp om anderen het acteervak te leren. Twee weken geleden is ze begonnen met haar zogeheten online acteercursus De Startgids.

    De totale kosten komen neer op zo’n 700 euro per persoon. Wie nog wat meer lessen wil, moet 925 euro neerleggen. De eerste beelden van Löhnens Startgids zien er niet best uit.

    Cheyenne Löhnen geeft acteerlessen via de webcam

    Alles verloopt via de webcam. Voor honderden euro’s een Zoom-sessie aanbieden, zonder dat fysieke aanwijzingen mogelijk zijn, roept serieuze twijfel op over wat cursisten hier daadwerkelijk van leren. Acteren leer je bij voorkeur in dezelfde ruimte, niet online via een krakkemikkige webcamsessie.

    Desondanks heeft Löhnen de smaak te pakken. In februari komt er zelfs een nieuwe reeks van De Startgids en daarna overweegt ze met nóg een reeks te komen. Maar de prijzen zullen dan waarschijnlijk niet hetzelfde blijven.

    ‘De prijzen voor de editie van februari blijven nog hetzelfde’, deelt Löhnen via Instagram. ‘Mocht er daarna nog een derde editie komen, dan zal de prijs waarschijnlijk omhooggaan’, waarschuwt ze.

    OnlyFans-carrière Ferry Doedens

    Ferry Doedens pakte het destijds slimmer aan. Die besloot na zijn GTST-ontslag forse bedragen te vragen voor zijn pikante OnlyFans-foto’s. De schoorsteen moet immers blijven roken…

    Stem op de poll van GTSTCourant!

    Delen