Nieuwe GTST-spoilers! Terwijl Elly en Emma zich opmaken voor hun vertrek naar Canada, besluit Henk op het allerlaatste moment om in Meerdijk te blijven. Hij wil zijn kleindochter Demi, die flink in de problemen zit, niet in de steek laten. Zijn er opnieuw twee exits in aantocht? Meer spoilers: Rik is woedend op Stefano en Elisa, Manu probeert Bing en Nina tegen elkaar uit te spelen en Demi heeft het enorm moeilijk zonder Tom en de drang naar drugs wordt groter… De nieuwste spoilers lees je nu op GTSTCourant!
Maandag 19 januari 2026: Troj blijkt stiekem voor Jurre te werken
Troj blijkt stiekem voor louche woekeraar Jurre te werken. Wat is hij van plan? Als Julian eerlijk aan Marwan vertelt hoe het met Demi gaat, verpest hij voor haar dat ze met Tom mag videobellen. Riks boosheid op Stefano heeft grote gevolgen voor de vriendengroep waar ook Bing en Julian in zitten.
Dinsdag 20 januari 2026: Manu probeert Bing en Nina tegen elkaar uit te spelen
Julian en Bing proberen zowel Rik als Stefano over te halen om naar Julians verjaardag te komen. Demi heeft het enorm moeilijk zonder Tom en de drang naar drugs wordt groter. Manu probeert Bing en Nina tegen elkaar uit te spelen. Shanti merkt dat Rik in de put zit en neemt hem mee voor een drankje. Ze neemt het op voor Elisa, maar meent ze dat ook?
Woensdag 21 januari 2026: Shanti stookt tussen Rik en Elisa
Henk wil heel graag met Elly mee naar Canada, maar wil Demi niet in de steek laten. Nina verwent de kinderen omdat ze vindt dat Bing te streng voor hen is. Elisa en Rik bekennen aan elkaar dat ze elkaar missen. Nina spreekt Shanti aan: zit ze tussen Rik en Elisa te stoken?

Donderdag 22 januari 2026: Emma zet alles op alles om Manu nog te kunnen zien
Elly en Emma vertrekken naar Canada. Emma zet alles op alles om Manu nog te kunnen zien. Demi bekent aan Julian hoeveel spijt ze heeft van haar drugsgebruik, waarop Julian een verrassing voor haar regelt. Troj bedreigt een cliënt van Jurre die niet wil betalen. Hoe legt hij dit aan Luuk uit?


