Anton Bouwhuis overleeft brand Boks, maar wie heeft hij gered?

Anton Bouwhuis heeft de brand in Boks overleefd. Dat blijkt uit aanwijzingen van de GTST Meerdijk App. Samen met Ludo Sanders heeft de charmeur met blauwe ogen een grote groep Meerdijkers, die opgesloten zaten in de AZC-zaal, gered. Bouwhuis is echter terug het brandende pand ingegaan om andere Meerdijkers te redden, maar wie? Rikki, Aysen, Maxime, Bill of misschien wel helemaal niemand?

Maandag 28 augustus wordt in de GTST Meerdijk App bekend gemaakt wie de brand in Boks niet zal overleven.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

42 reacties
    1. Nou ik vind maxime niet boeiend hoor, haar verhaalijnen beginnen nu wel een beetje eentonig te worden. altijd het zelfde gezeik, terwijl rikki inmiddels al moeder is geworden van 2 kinderen die straks waardchijnlijk ook een vaste rol gaan spelen als ze ouder worden. dus daar kan nog heel wat mee gaan gebeuren.

  1. Heb de eerste beelden al gezien maar ik ga het niet verklappen anders is het voor de app spelers niet meer leuk… eindelijk wis ik het al vanaf het begin om dat hij of zij paar weken voor de cliff in rtl boulevard ging stoppen

  2. Er gebeurt wel wat met Maxime zie spoiler vrijdag 8 september “Ludo wordt onaangenaam verrast als Janine, Nina én Kimberly het niet eens zijn met een grote beslissing die hij genomen heeft”

    1. Iedereen kan dat zeggen. Als het weet zeg het dan.
      Ik heb vermoed dat je ga zeggen dat je het weet wie dan ook van de slachtoffers overlijdt dat je wist terwijl je het niet weet. Moet stoer doet dat je wel wist terwijl je niet wist

  3. Ik denk dat maxime het niet overleefd en Bill ook niet want Anton heeft niks met bill en de drie verhouding rikki en Anton en aysen

  4. Stel Maxime en Bill worden gered door de brandweer en Rikki door Anton , word het dan een onverwachtse gebeurtenis dat er alsnog iemand dood gaat ?

    1. Ik krijg een vermoede dat dat idd gaat gebeuren. Als Maxime het is kunnen ze er ook nog voor kiezen om haar later terug te halen en dan ging ze stiekem naar het buitenland omdat ze zo verminkt is kan je het zelfs nog door een ander laten spelen hahaha

      1. Ook een Rikki-fan volgens mij? Ik hoop ook dat ze er uit gaat. Vervelend personage is het. En Marjolein is één van de beste actrices. Je reacties slaan trouwens niet echt ergens op.

error: Kopiëren is niet toegestaan!