De jaarlijkse cliffhanger van GTST lijkt dit seizoen spannender dan ooit te worden. De wraakplannen van Jos hebben grote gevolgen voor meerdere inwoners van Meerdijk.
Boks is overvol: Maxime en Bill hebben een romantisch avondje in haar atelier. Lucas en Felix oefenen hun dans in een zaal. Rover en Amir speechen op een voorlichtingsavond van het AZC. Sjoerd, Rikki en de kinderen eten pannenkoeken in het café. Niemand weet van de wraakplannen die Jos heeft als Aysen ook Boks binnenstapt…
Bekijk hieronder een kleine sneakpreview van de cliffhangerfoto.
© GTSTCourant
Het is rik die aan het graven is en bing staat erachter !! Ben zo benieuwd wat de cliffhanger dit jaar is!!
Foto gezien, is inderdaad rik die graaft en bing staat erachter
ik ben benieuwd naar de cliffhanger, volgende week donderdagavond maar es kijke
het is bing
Graver is inderdaad Rik. Maar De Beer heeft een bolle buik. Ik denk dat het Marco is die Rik dwingt te graven. Lijkt wel de wraak van Ludo op Huib. Huib moest toen ook z’n eigen graf gtaven. En toen liet Ludo hem vluchten en schoot een waarschuwingsschot in de lucht en Huib keerde nooit meer terug.
Hoe kan jij dat zien dat het bing is
o,mdat ik de hele foto op fb heb gezien
Zobijzo rok die aan het graven is die er achter staat weet ik niet wie het is ik denken Jos of bing. Weet zullen het 7 juli zien
Rik
Als je op internet cliffhangers 2017 zoekt en dan afbeeldingen dan zie je een foto van iemand in t water.. is dat niet aysen ??
Dat is een terugblik op een paar jaar geleden van maxime en nick
Dat is maxime, cliffhanger van paar jaar terug met Nick
Graver is Rik en die er staat is Bing!
graver is rik en die man erachter is jos.
Die man die er staat is Bing
Lijkt wel Rik die aan het graven is, want als je goed kijkt heeft de persoon blond haar.
Nee want je ziet dat die zwarte handen heeft, dus dat is rik niet
die graaf is rik wel en de andere is bing weet niet of je de andere foto al gezien hebt
waar is die andere foto te zien dan
de foto kan ik niet meer terug vinden maar die graaft is rik en kijkt op deze kant op de andere is bing ik blijf nog nog zoeken
@Nicky, vanochtend circuleerde inderdaad die betreffende foto op twitter. Daar is hij nu bijkbaar vanaf gehaald. Op die foto was te zien dat Rik de kuil groef en Bing keek toe.
Dus dit zou dan ook betekenen dat Bing weer kan zien. Hij zal daar niet als een blinde staan “te kijken”. Maar ja, je weet maar nooit bij GTST. 🙂
Maar eerlijk gezegd twijfelde ik gelijk aan die bewuste foto. Kan zomaar gefotoshopt zijn.
Graver is Bing….andere is Jos
@Mootje, De foto die vanochtend op twitter te zien was, was duidelijk te zien dat de graver Rik was en Bing keek toe.
Ik denk dat die foto fake/nep was. Wat het is toch wel erg vreemd dat die foto (‘s) nu nergens meer vindbaar is/zijn.
de handen zijn zwart omdat het donker is
Als je in de modder zit te wroeten worden je handen van zelf zwart/bruin.
Volgens mij ook!