Het mysterie rondom Wiet van Houten

Het fotoboek van Jef in de GTST Meerdijk App is gesloten, maar een nieuwe verhaallijn gaat vanaf vandaag van start. In Meerdijk is een verdachte camera gevonden met foto’s van Wiet van Houten. Het lijkt erop dat iemand haar achtervolgt. Maar wie is deze mysterieuze persoon? En waarom volgt hij haar? Rechercheur Alex de Boer zal gaan uitzoeken wie deze mysterieuze persoon is.

Tijdens dit onderzoek worden diverse personages gehoord door Alex de Boer. Ook Hans van Houten, de broer van Frits van Houten, zal door Alex de Boer worden gehoord in de gevangenis. Hans zit in de gevangenis omdat hij zijn broer Frits heeft vermoord. Daarmee zal Casper van Bohemen, die jarenlang de rol van Frits van Houten vertolkte, eenmalig te zien zijn in Goede Tijden, Slechte Tijden.

11 reacties
  1. Sorry Mitchell maar ludo en frits hebben nooit kennis met elkaar gemaakt..hans heeft frits vermoord.

    Ik denk dat misschien geesje het op wiet heeft gemunt want ze zei ik kom terug. Of der pleegvader pieter ter lake wil contact met wier..we gaan het zien

Reageren is niet mogelijk