MA 23/4
Lucas en Kimberly amuseren zich mateloos als Noud een straf moet ondergaan. Nina krijgt de schrik van haar leven als ze ziet wie het slachtoffer is van haar roekeloze rijden. Ze vat het plan op om terug te gaan naar Hong Kong.
DI 24/4
Loes merkt hoe serieus de kinderplannen van Bing zijn. Zoë raakt overstuur door een onbezonnen actie van Sjoerd. Nina ontdekt dat Bing en zij afgeluisterd worden.
WO 25/4
Aysen eist meteen uitleg van Alex wanneer er schot zit in de moordzaak. Sjoerd kan niet oprecht blij zijn bij het nieuws over zijn vader. Sjors worstelt met haar liefdesleven nadat Janine haar mond voorbij gepraat heeft.
DO 26/4
Aysen probeert Zoë te spreken zonder politietoezicht. Anton ontdekt dat Sjoerd bezig is met een wraakplan. Zoë gaat door een diep dal als ze geforceerd wordt om zich de gebeurtenissen rond Jan Maes te herinneren.
VR 27/4
Amir ziet dat Farah geniet van Koningsdag, de vrijmarkt en alle koopjes die er zijn. Het brengt hem op een idee waar hij de hulp van Bing voor nodig heeft. Q gaat een uitdaging aan van Noud en Kimberly.
Lijkt erop dat de verhaallijn van jan maes nog lang niet afgelopen is terwijl ze van januari tot nu al best wel veel verschillende verhaallijnen hadden kunnen behandelen
Lijkt er ook op dat Rik doodgaat. Hij komt niet meer voor in de spoilers van de komende 2 weken. Nina rijdt hem aan. Hij sterft 2 weken later na een coma . En dan komt Lana terug.
@Zebje, lees de reacties van @Lana’s comeback en @Iris.
Rik is het dus niet!!!
Op Facebook staat een filmpje over de Coen en Sander show in de GTST studio.
Misschien moet jij wat beter lezen. Want ze waren op de set vanwege de coen en sander show. Niet voor opnames van gtst dus het zegt niks of rik wel of niet doodgaat.
@Shirley iets vriendelijker mag ook wel.
Ieder mag zijn of haar mening geven. En daar hoef je het niet meer eens te zijn, dat mag!!
Melding van 09 april jl.
De Coen & Sander Show gaat zo beginnen vanuit Meerdijk! Luister mee voor spannende onthullingen en leuke nieuwtjes!
Zie ook ook op GTST facebook.
Opnames zijn dus inmiddels geweest.
Rik, Amir en Sjors gaan voorlopig niet dood. Dit omdat Ferri en Alkan gisteren gewoon op de set waren tijdens de Coen en Sander show in de GTST studio, en Melissa al met de schrijvers over volgend seizoen heeft gesproken.
Ferry, Erik, Caroline en Anouk waren ook op de set
Dat zegt helemaal niks. Ze waren op de set vanwége de Coen en Sander show, niet voor opnames!
er staat ook niet bij dat de slachtoffer van de aanrijding komt te overlijden kan zijn dat het pas met de cliffhanger is
Nee voor de cliffhanger, want Lana keert al eerder terug
Het slachtoffer.
Maar als Lana naar een begrafenis komt moet dat wel zijn van een bekende, ik ben bang dat Sjors op deze manier uitgeschreven Word ok hoop het niet natuurlijk, want Lana kent maar weinigen en heeft maar een band met weinig meerdijker: zoals Sjors, Bing, Amir, en Rik dan zou 1 van deze 4 doodgaan.
Sjors heeft het al gehad over het nieuwe seizoen en dat wat er in het nieuwe seizoen met Sjors gaat gebeuren zij erg leuk vind en dit seizoen gaat iemand dood
Misschien rijdt Nina Stanley of Laura aan.
Ik denk dat Nina Marieke of Mark aanrijd. En dat ze op die manier de serie inkomen of zo
Nee het was Loes.
Ik hoop dat het loes is echt stom mens dat ze bing met rust laat
Was toch loes ?
Hoe weet je dat zo zeker
Het is een man die Maes heeft vermoord 100 procent zeker
Ik ben aan het denken, zou het misschien niet kunnen dat niemand van de vaste cast dood gaat, maar dat “opa en oma Langeveld” overlijden? En dat er daarom een begrafenis is? Lana kan/mag daar dan niet meer wonen en komt daarom terug naar Meerdijk?
Van mij mag dit wel snel gebeuren, want ik ben wel een beetje klaar met de Jan Maes verhaallijn.
Ik vraag me af waar Libelle die informatie überhaupt vandaan heeft? “Bronnen bij GTST”, dat kan iedereen wel zeggen. Boulevard heeft er ook geen melding van gemaakt. Voor nu ga ik er vanuit dat er helemaal niemand overlijdt.
Waarom denken jullie dat het slachtoffer van de aanrijding dood gaat? Lijkt me sterk dat Nina over de babyplannen begint als ze gister iemand doodreed?
Bing begint eerder over babyplannen en erna pas loopt loes voor ninas auto
Nina rijdt Loes aan; Loes loopt voor haar auto als ze ziet dat Nina aan komt rijden
Jammer genoeg niet dood
Loes loop voor Ninas auto als ze haar ziet aankomen
Misschien heeft Bing hem wel terug getrapt het water in, aangezien hij ook terug kwam om de laptop mee te nemen??? Loes is aangereden en dus niet overleden, dit zou ook een ontknoping geweest kunnen zijn toch dat Lana alles verteld… Misschien overkomt Bing wel iets, aangezien Loes het niet aankan dat hij gelukkig is met Nina? Dan heeft zij hem niet en Nina ook niet. Dan komt Lana terug en verteld ze alles wat ze gezien heeft… ze heeft Zoe gezien waarschijnlijk en misschien Bing ook wel??? Ze was er toch de hele avond?
Nee Bing heeft Jan niet vermoord het is Loes, toen Lana Loes en Zoë zag raakte ze in paniek en bij Bing totaal niet. Loes heeft Jan denk ik vermoord uit verliefdheid voor Bing, zij gaat blijkbaar erg ver om Bing voor zich te winnen zelfs voor de auto springen.
Ja dan kan
Ik denk het ook want als je kijkt zie als jan zinkt iemand aan de kant staan met een lange jas
Loes is een soort Meike…toen gespeeld door Robine van der Meer.
Meike was geobsedeerd door Ludo en stinkend jaloers op Janine.
Meike was ook maar 1 seizoen in de serie als vast karakter en kwam uit eindelijk te overlijden.
Ik denk dat Nina/Loes/Bing ook tot een climax gaat komen. Farah of Amir gaat denk dood. Hiervoor komt Lana terug en zal Lana uiteindelijk vertellen dat Loes de fatale trap heeft gegeven.
Dit seizoen nemen we afscheid van Loes en Farah en denk Amir.
Ik denk de zoon van Jan Maes. Lana was getuige en zit bij de jongen op school..