Nieuw op GTSTCourant: ZIEN! Een nieuwe rubriek met daarin de meest memorabele fragmenten van jouw favoriete soap.
Dat niemand, maar dan ook werkelijk niemand ruzie wil met soapbitch Martine Hafkamp, is in Meerdijk algemeen bekend. Toch maakte Nick Sanders in 2003 een grote fout toen hij haar dochter, Sjors Langeveld, in een dronken bui verkrachtte.
Daar liet Martine het natuurlijk niet zomaar bij zitten. Ze nam – op geheel eigen wijze – wraak op Nick.
Bekijk snel het fragment hieronder!
Heerlijk fragment!
Ludo Sanders is en blijft altijd nummer 1. Hij is niet echt een badguy maar pakt mensen gewoon keihard terug die hem wat flikken.
Met Ludo moet je juist geen ruzie hebben. Martine vind ik er niks bij. Deze verhaallijnen toen met Ludo en einde van Martine waren geweldig.